MÖBLER / Bord / Soffbord 5326104

nr 532 6104

Soffbord

40-tal, intarsia, längd: 90, djup: 57, höjd: 61 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

måndag 14 juli 2008
kl 17:08:54